11.02.2018 10:02
Adly 320AS Taifun
Bjaci2
Město: Tichá
IP:185.188.100.xxx
Offline 1/1
Zdravím vás.
Chci se zeptat zda-li někdo neví nějaké informace o této čtyřkolce.
Třeba jestli je motor totožný s nějakou jinou značkou kvůli náhradních dílu pro případnou G.O.
Pořídil jsem si tuto čtyřkolku nedávno v uvozovkách za pár peněz na víkendové blbnutí a občasné projížďky se synem k lesu a zpět.
Popravdě mě tato čtyřkolka velice mile překvapila kvalitním zpracováním,podvozkem,slušným motorem,brzdami,posezem,prostě vším :)
Dříve jsem jezdil na všelijakých ednurech-KTM,Beta,Yamaha.. takže můžu trochu porovnat,i když toto je čtyřkolka.
S Čínskýma věcma si myslím že je to nesrovnatelné za prvé kvalitou a za druhé protože to není Čína.. :)
Určitě to není závoďák s motorem 272ccm se srovnávat s LTR 450 kterou jsem měl půjčenou nemůže ale na víkendové projížďky si myslím že je více jak dostačující,nemluvě o tom že je čtyřkolka otypovaná pro dvě osoby takže manželku projížďka taktéž nemine.. :)
Díky za každý příspěvek a názor.
11.02.2018 17:58 #1 Téma: Adly 320
Sobol
Město: Znojmo 5
IP:194.213.237.xxx
Offline 0/2839
Co třeba použít Google http://www.quadprofi...2-prislusenstvi-adly
Do fóra můžou přispívat pouze přihlášení uživatelé.
Prosím přihlašte se v pravé horní části stránek nebo se zaregistrujte.
Copyright © 2008-2025 Quadmania.cz, Kontakty – ISSN 1214-7125 – RSS kanál Loga Quadmania.cz ke stažení, V:0.17s